מיכל פישר | Rootschallenge

נעים להכיר: מיכל פישר, בת 42 מת"א.

אתגרים? ממש לא מפחידים אותי - להיפך, תביאו לי כמה שיותר ומכל הסוגים. אתגר הוא מתנה להכיר את עצמי טוב יותר, להתחזק, ללמוד על עצמי דברים שלא ידעתי והזדמנות לפרוץ את הגבולות שלי כל פעם מחדש עם תזכורת מאוד חשובה : "אני יכולה יותר!"

האתגר הכי גדול : לקבל החלטה

לעזוב או לא לעזוב?

עבדתי בבנק במשך 11 שנים כשכירה. "מה אני אוותר על עבודה עם קביעות? בגיל כזה? עם תנאים כאלו? אבל עוד לא מצאתי משהו אחר, ואני לא יודעת מה אני רוצה לעשות! ואם לא אמצא עבודה מה יחשבו עליי? ואיך אני אתקיים? חברים אומרים שאני עושה טעות, להקשיב להם?" כל הפחדים, התסכולים, המחשבות והרעשים האלה בראש ניהלו אותי במשך הרבה מאוד זמן.

 

הגיע היום וקיבלתי החלטה. עזבתי. זו הייתה ההחלטה הכי טובה ונכונה שעשיתי בחיים שלי. מהרגע הזה הכל נפתח לי והתחלתי להרגיש שאני "חיה". קיבלתי את החופש לחשוב, ללמוד, להבין ולבחור מה אני רוצה לעשות ומה עושה לי טוב. זה לקח זמן, עברתי הרבה תהליכים עם עצמי, היו עליות והרבה ירידות, אבל הרצון, הנחישות, הדבקות במטרה ובעיקר האמונה בעצמי - הם אלו שהובילו אותי ונתנו לי ביטחון.

 

היום אני עצמאית ובעלת שני עסקים. אחד בתחום הרכב והשני בתחום הטבע והטיולים. את "מיכל פישר אדם וטבע" יצרתי מתוך מטרה להנגיש לאנשים את עולם הטבע המיוחד והמסקרן שאני כל כך אוהבת, על סמך ידע וניסיון שלמדתי וצברתי לאורך השנים. אני מובילה טיולי ג'יפים ומסלולי טיול רגליים, יוצרת מפגשי טבע בהתאמה אישית ומנחה סדנת קלפים מיוחדת ומקורית שיצרתי מצילומי טבע שלי בארץ וממקומות מיוחדים בהם טיילתי בעולם - "תמונה למחשבה".

 

המפגש בטבע הוא הזדמנות לנקות קצת את הראש במרחב הטבעי שרובנו קצת שכחנו, ליצור חיבור מעניין, מסקרן ומיוחד בין אנשים ולאפשר לכל אחד לפגוש בעצם גם את עצמו – בלי טלפונים, בלי משימות וסידורים ועם הרבה יותר שקט, יחד עם זיכרונות ילדות מרגשים.

למה אני כאן?

האתגר שלי הוא להפגיש אתכם עם הטבע ממקום קצת אחר, דרך חוויה של עומק והתבוננות אל תוך עצמנו. הטבע מאפשר ניתוק מהשגרה וזמן איכות להכיר את עצמנו טוב יותר. נעשה פעילויות ונעבוד עם הקלפים, ניצור לעצמנו סביבה בטוחה ותומכת להעלות דילמות, קשיים, שאיפות, חוויות, פחדים ומחסומים שכולנו מרגישים ומכירים, אבל לא מקבלים את ההחלטה לפעול ולשנות אותם. נפגוש אירועים שונים בחיינו האישיים ונקיים שיח כנה, אינטימי ופתוח בדרך של חוויה, שיתוף והנעה לפעולה.

 

החלק המשמעותי בכל אתגר הוא לשנות הרגלים. "טוב לנו ונוח, אז למה לשנות?" בדיוק בגלל זה : כי זה נוח! בטווח הארוך האזור הנוח הופך להיות מקום מאוד לא נוח. כשאנחנו עושים כל יום את אותם הדברים - אנחנו גם ממשיכים לקבל את אותן התוצאות. בדרך כזו קשה מאוד לגדול, ללמוד, להתפתח, להיות טובים יותר ובריאים יותר. לכן נדרש לעשות שינוי. אז נכון, כל שינוי מביא איתו לונה-פארק של ריגושים וחוויות עם עליות וירידות, אבל מה לא שווה לנסות? שחררו את הפחדים ולכו על זה - מקסימום תהנו!

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי לטבע - מבטיחה שזה יעשה לכם נהדר ☺

 

שלכם,

מיכל

אתר אינטרנט :

http://www.man-nature.co.il

  • Facebook
  • Instagram